Лоукост Львів – Варшава

Лоукост Львів – Варшава здійснює перевізник Ryanair. Варшава це найбільше місто Польщі і її столиця, а також центр Мазовецького воєводства.

Зі Львова (Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького також: Аеропорт «Скнилів») до Варшави (Аеропорт Варшава-Модлін (пол.Port Lotniczy Warszawa/Modlin) літає Ryanair.


Рейси  Ryanair  відбуваються по понеділкам, середам і суботам, ціна квитка від 9.78 євро, але у даного авіаперевізника часто акції та скидки то ж можна знайти і дешевше.  

Автобус до аеропорту Варшава Модлін

Найпростіший і доступний варіант це автобуси ModlinBus і OKbus. Це два бренди, але перевізник один і той же. Розклад у них спільний, а квитки можна купити на сайтах обох компаній. В дорозі автобус 40 хвилин від центру Варшави до аеропорту Модлін. Автобуси і маршрутки комфортабельні, оснащені кондиціонером і безкоштовним WiFi.

Стандартна ціна квитка 33PLN, але при ранньому бронюванні на сайті ModlinBus квитки коштують від 9 PLN (2,25 €).

Розклад руху автобусів до аеропорту Модлін

Дешеві хостели у Варшаві

У Варшаві багато хостелів як в історичному центрі міста так і на його околицях. Ціни на ліжко-місце в хостелі стартують від 4 євро. Окремий номер в готелі на двох вже буде коштувати від 12 євро.

Booking.com

Також зі Львова можна дешево злітати до таких міст Польщі як:

Поділитися з друзями