Лоукост Львів – Берлін

Лоукост Львів Берлін обслуговує компанія Wizz Air. Берлін столиця і головне місто Федеративної Республіки Німеччина. Це дуже велике місто і один із головних транспортних вузлів Європи.

Зі Львова (Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького також: Аеропорт «Скнилів») до Берліну (Аеропорт Берлін-Шенефельд (нім.Flughafen Berlin-Schönefeld) (IATA:SXFICAO:EDDBлітає Wizz Air. Аеропорт розташований за 18 км від центра міста у комуні Шенефельд. Аеропорт є базою для CondoreasyJet та Ryanair.

Рейси Wizz Air відбуваються по понеділкам, середам, п’ятницям і неділям, ціна квитка від 459 грн, але у даного авіаперевізника часто акції та скидки то ж можна знайти і дешевше.

Лоукост Львів - Берлін

Доїхати до аеропорту можна швидко і недорого автобусами. Від аеропорту прямують автобуси № 163, 164, 171, 734, 735, 736, 741, 742. Також є нічні маршрути N7 та N60. Біля аеропорту є залізнична станція, розклад потягів можна глянути на сайті

З Берліну можна полетіти в будь – яку точку Європи і світу, сюди літають майже всі лоукости.

Дешеві хостели в Берліні

В Берліні багато хосетлів, як в історичному центрі міста, так і на його околицях. Ціни на ліжко-місце в хостелі стартують від 9 євро. Окремий номер в готелі на двох вже буде коштувати від 27 євро.

Booking.com

Інші напрямки до Німеччини зі Львову:

Поділитися з друзями