Лоукост Львів – Братислава

Братислава – столиця Словаччини, місто в Центральній Європі знаходиться біля кордону з Австрією і Угорщиною. З 1536 по 1784 рік місто було столицею Угорщини. До Братислави зручно прилітати і тим хто хоче побувати у Відні, адже це сусудіня місто з словацькою столицею.

Братислава стоїть на обох берегах річки Дунай, в передгір’ї Малих Карпат. В теплу пору по Дунаю ходять прогулянкові теплоходи до Відня та інших міст.

В Братиславі безліч музеїв і храмів, старих будівель і вуличок. Домінантою над містом нависає Братиславський замок.

Зі Львова (Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького також: Аеропорт «Скнилів») до Братислави (Аеропорт імені М. Р. Штефаника також відомий як Братислава-Іванка) літає Wizz Air. Також аеропорт Братислави є базою лоукостера Ryanair.

Рейси Wizz Air відбуваються по вівторкам і суботам, ціна квитка від 418 грн, але у даного авіаперевізника часто акції та скидки то ж можна знайти і дешевше.

Лоукост Львів - Братислава

Доїхати до міста з аеропорту можна міським автобусом № 61, який вдень з’єднує аеропорт з центром міста і центральним залізничним вокзалом. Автобус № 96 прямує до Петржалка. Вночі аеропорт обслуговує автобус N61 від центрального залізничного вокзалу. До залізничного вокзалу вартість квитка до 1 євро.

З Братіслави Wizz Air літає до Софії (Болгарія), Скоп’є (Македонія), Київ – Жуляни, Львів (Україна), Лондон (Велика Британія).

Дешеві хостели в Братиславі

В Братиславі багато хосетлів як в історичному центрі міста так і на його околицях. Ціни на ліжко-місце в хостелі стартують від 200 грн (6 євро). Окремий номер в готелі на двох вже буде коштувати від 20 євро.

Booking.com
Поділитися з друзями