Лоукост Львів – Гданськ

Лоукост Львів – Гданськ обслуговує авіаперевізник Wizz Air. Гданськ це місто на півночі Польщі, на березі Балтійського моря. Місто це знаходиться у гирлі річки Вісла і є столицею Поморського воєводства. Гданськ, Гдиня і Сопот утворюють разом так зване Тримісто, де проживає більше мільйона жителів. Клімат у Гданську дуже м’який, зима не сніжна, а літо дощове. Спеки не буває, але влітку тепло – тому це морський курорт Польщі. Саме сюди на вихідні їдуть поляки відпочивати і купатись в морі.


Зі Львова (Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького також: Аеропорт «Скнилів») до Гданська (Гданський аеропорт імені Леха Валенси) літає Wizz Air. 

Tickets [CPS] UA

Рейси Wizz Air відбуваються по понеділкам і п’ятницям, ціна квитка від 538 грн, але у даного авіаперевізника часто акції та скидки то ж можна знайти і дешевше.

До аеропорту можна добратися такими маршрутами:

  • маршрут 210: до Гданськ-центр через Гданськ-Морена, головний залізничний вокзал Гданська, старе місто.
  • маршрут 110:Гданськ-Вжешча. маршрут 4A: Гдиня, до залізничного вокзалу Гдиня-Редлово, головного залізничного вокзалу Гдині.
  • маршрут 122: Сопот, до Залізничного вокзалу Кам’яний поток через Гданськ-Вжешча

З Гданську в свою чергу можна полетіти до багатьох міст Європи і світу.

Tickets [CPS] UA

Дешеві хостели в Гданську

В Гданську багато хостелів як в історичному центрі міста так і на його околицях. Ціни на ліжко-місце в хостелі стартують від 4 євро. Окремий номер в готелі на двох вже буде коштувати від 12 євро.

Booking.com

Також зі Львова можна дешево злітати до таких міст Польщі як:

Поділитися з друзями